Besplatan prijevoz za “Dan sjećanja na žrtvu Vukovara”


Poštovani članovi udruge, branitelji ostalih udruga, dragi prijatelji !

Ministarstvo hrvatskih branitelja i Hrvatske željeznice pripremaju vlakove za prijevoz hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njigovih obitelji u Vukovar dana 18.11.2016.g. na obilježavanje 25. obljetnice “Dana sjećanja na žrtvu Vukovara”. Ministarstvo organizira vlak na relaciji Split-Zagreb-Split, a drugi na relaciji Zagreb – Vukovar – Zagreb.

Svi hrvatski branitelji i članovi njihovih obitelji koji žele na taj dan posjetiti Vukovar neka se jave tajniku naše udruge Ivanu Bižanoviću 098.9599399 ili na mail: udruga.policije@gmail.com do utorka 01.11.2016.godine.

Prijevoz je besplatan,na vlak se ukrcava u Ličkom Lešću, a o svim ostalim pojedinostima bit će te naknadno obavješteni.

This entry was posted in Vijesti. Bookmark the permalink.

Odgovorite

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Zahtijevana polja su označena s *

*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>