Predsjednici udruga iz Domovinskog rata kod gradonačelnika Kostelca

U Gradskoj vijećnici Grada Otočca, dana 6.rujna 2018. godine održan je radni sastanak Gradonačelnika i zamjenika Gradonačelnika sa predsjednicima udruga proizašlih iz Domovinskog rata.

Dogovoreno je da će se obilježavanje svih državnih praznika i obljetnica vezanih uz Domovinski rat obilježavati uz prisutnost svih udruga proizašlih iz Domovinskog rata a prema jedinstvenom protokolu.

Grad Otočac će biti kao i do sada organizator i pokrovitelj ovih aktivnosti. Na radnom sastanku je također dogovoren protokol za predstojeće obilježavanje 27. obljetnice pada vojarne u Otočcu i protokol obilježavanja 27.obljetnice osnutka 133. otočke brigade hrvatske vojske.

19. listopada je Dan 133. Otočke brigade HV.

Grad Otočac

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.