Izborna godina i uplata članarine

Poštovani kolege,

Ova godina nam je izborna godina za našu Udrugu, pa ovim putem otvaramo i kandidacijski postupak za prijave u sva tijela Udruge. Prijave se podnose u pisanom obliku ( za koje mjesto se član natječe – prijavljuje od predsjednika, zamjenika predsjednika, tajnika, rizničara i člana Upravnog odbora) . Kandidacijski rok je 30 dana od dana objave od 07.01. do 08.veljače 2019. godine. Kandidirati se mogu svi članovi koji su uredno podmirili članarinu za predhodnu/ne godine.

Izborna skupština bi trebala biti u ožujku 2019.godine.

Ovom prilikom prilažemo i uplatnicu za plaćanje članarine za 2019.godinu. Članarina se nije promijenjena iznosi 100,00 kuna za svakog člana.