Obilježavanje Dana državnosti

Koordinacija udruga iz Domovinskog rata koju čine HVIDR-a Otočac, Udruga PJP “Sokolovi”, Udruga “Glavičica” te Udruga 133.br.HV organizira održavanje manifestacije “Obilježavanje Dana državnosti 25.lipnja 2019.godine” u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Otočca a u organizaciji i pokroviteljstvom Grada Otočca.
Tom prilikom Grad Otočac donio je rješenje o isplati akontacije za organizaciju u iznosu od 10.000,00 kuna a koja će biti uplaćena HVIDR-i Otočac.

Udruge će organizirati turnir u malom nogometu i niz drugih aktivnosti, a sve kako bi se što svečanije proslavio Dan državnosti RH.