Gradonačelnik Kostelac primio predstavnike udruga proizašlih iz Domovinskog rata

Dana, 3.listopada je Gradonačelnik Grada Otočca Stjepan Kostelac, dr.vet.med. primio predstavnike udruga proizašlih iz Domovinskog rata. Razgovori su se vodili u smjeru uređivanja i osmišljavanja spomen sobe za sve poginule i umrle hrvatske branitelje iz Domovinskog rata u Gradu Otočcu.

Na samom početku Gradonačelnik je pozdravio nazočne predstavnike Udruga i zahvalio na odazivu.

Ideja za spomen sobu postoji desetak godina, a zamišljena je da istodobno ima memorijalnu, informativnu i edukativnu svrhu, vječni spomen na hrvatske branitelja iz Domovinskog rata. Na današnjem sastanku dogovorene su daljnje aktivnosti oko osmišljavanja spomen sobe.