Obavijest o održavanju izvještajne Skupštine udruge

Obaviještavamo članove Udruge da će se Izvještajma Skupština Udruge PJP Sokolovi 1991 održati dana 30.lipnja ( subota ) s početkom u 10,00 sati u Ribičkom domu u Šumećici.

Pozivamo sve dosadašnje članove koji su platili članarinu za prošlu godinu ( 2011.) da će na Skupštini istima biti dodjeljene iskaznice Udruge.

Kako je Udruga izvještajna članovima Udruge predsjednik i tajnik podnjet će izvješće o radu i aktivnostima, a poslije je domjenak.

Molimo da se odazovete i svojim prijedlozima i sugestijama aktivno se uključite u rad Udruge.

S poštovanjem,

Milenko Kovačić