Spomen na VRO „Oluja 95.“ u Otočcu

Otočac – Povodom Dana pobjede i Domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 19. obljetnice VRO „Oluja 95.“ danas su kod spomenika hrvatskim braniteljima u Otočcu predstavnici Grada Otočca predvođeni gradonačelnikom Otočca Stjepanom Kostelcom, zamjenikom Nenadom Jankoviće, predsjednikom Gradskog vijeća Slavenom Prpićem te članovima GV Otočca, predstavnicima udruga pristeklih iz Domovinskog rata, HV, MUP-a, DVD-a Otočac, obitelji poginulih hrvatskih branitelja položili vijence i zapalili svijeće u spomen poginulim braniteljima.

Službu riječi kod spomenika hrvatskim braniteljima kazivao je župnik otočki Tomislav Šporčić.

D.P.
Preuzeto: GlasGacke.hr gdje možete pogledati galeriju fotografija.